Новини Київської області
Ірпінь

Футбольний Кубок Ірпеня здобула команда ДЮСШ з Кагарлика, а наші земляки — на третьому місці

29 квітня в Ірпінській СЗШ №1 у фінальних іграх визначилися переможець та призери футбольного турніру на Кубок Ірпеня. Головний трофей здобула команда ДЮСШ з Кагарлика, друге місце — у «Динамо» (Фастів), третіми стали юнаки з Дитячої футбольної академії Ірпеня. Ці змагання серед юнаків (2009 р. н.) проводилися у рамках святкування Всеукраїнського дня футболу, який відзначається 29 квітня. Футбольний Кубок Ірпеня здобула команда ДЮСШ з Кагарлика, а наші земляки — на третьому місці Кращим гравцем Кубка Ірпеня визнано футболіста кагарлицької ДЮСШ Назара Цибенка, бомбардиром — Максима Старосту («Динамо» (Фастів), тренером — Романа Свіриченка (ДЮСШ, Кагарлик). Вручили подарунки і від технічного спонсора турніру — компанії “Select”. Так, Ілля Дочев та Тимофій Василюк стали кращими гравцями у команді ДФА (Ірпінь), Матвій Алексеєв — у «Динамо» (Фастів), Андрій Єськов — у ДЮСШ (Кагарлик). Футбольний Кубок Ірпеня здобула команда ДЮСШ з Кагарлика, а наші земляки — на третьому місці Також три кращі команди відзначили призовим фондом від організаторів турніру, які ставлять за мету зробити ці дитячі футбольні змагання традиційними.