Новини Київської області
Ірпінь

ФК “Ірпінь” — “Арсенал” (Буча) — 0:9: нищівна поразка наших земляків

6 травня в Ірпені на міському стадіоні “Чемпіон” пройшов матч III туру чемпіонату БОТГ з футболу між ФК “Ірпінь” та “Арсенал” (Буча). Зустріч закінчилася нищівною поразкою наших земляків. На початку матчу команди грали досить активно. Тому ніщо не віщувало такого несподіваного повороту подій. ФК “Ірпінь” — “Арсенал” (Буча) — 0:9: нищівна поразка наших земляків Але на 10 хвилині бучанці відкрили рахунок. Потім м'ячі летіли у ворота ірпінців шаленими темпами. На перерву команди пішли з розгромним 0:7. ФК “Ірпінь” — “Арсенал” (Буча) — 0:9: нищівна поразка наших земляків У другому таймі бучанці забили ще два м’ячі, поставивши завершальну крапку — 0:9. Сподіватимемося, що наші земляки переживуть цю прикру поразку та надалі показуватимуть на полі справжній футбол.