Новини
Всесвіт

Ілон Маск закликав «бомбардувати Марс» за допомогою ядерної зброї

20.08.2019 Бобрик Юлія 0

Світу не звикати до незвичайних твітів і загадкових повідомлень, якими Маск ділиться зі своїми 27,8 мільйонами послідовників у Твіттері. Але південноафриканський мільярдер перевершив себе 16 серпня, коли, здавалося, оголосив війну планеті Марс.

У загадковому твіті з двох слів генеральний директор SpaceX закликав до нападу на Червону планету за допомогою ядерної зброї.

Власник SpaceX написав в твіттері: «Nuke Mars!».

Послання Маска стало несподіванкою для його шанувальників, з огляду на його мрії про колонізацію червоної планети.

Варто зазначити, що це не перший випадок, коли Маск пропонує скинути ядерні бомби на Марс. У 2015 році він з'явився на шоу зі Стівеном Колбертом, де розповідав про тераформування Червоної планети, аби зробити її більш придатною для проживання людьми. На його думку, найшвидший спосіб створити придатний клімат на Марсі – скинути ядерні бомби на південний і північний полюси планети.

Наразі ж Ілон Маск навіть випустив футболки із закликом «Nuke Mars!».

Дослідження, що фінансується НАСА в 2018 році, показало, що неможливо викликати парниковий ефект на Червоній планеті шляхом примусового вивільнення захопленого вуглекислого газу з певних районів Марса.

Брюс Якоскі з Університету Колорадо, який керував дослідженням, сказав: «Наші результати показують, що на Марсі недостатньо CO2, щоб забезпечити значне потепління, якби газ потрапляв в атмосферу. Тож тераформування Марсу на сьогодні неможливе».

Нагадаємо, генеральний директор SpaceХ Ілон Маск повідомив, що його команда планує посадити безпілотний космічний корабель Starship на Місяць на початку 2021 року. Після першої висадки він має намір доставити на поверхню супутника Землі людей лише через один-два роки.

Натомість, наприкінці весни SpaceX запустила перші 60 супутників, аби забезпечити Wi-Fi для всіх землян.