Світ-суспільство
За кордоном

Ілон Маск відмовився фінансувати послуги Starlink в Україні (ВІДЕО)

14.10.2022
Компанія звернулася до Пентагону з проханням взяти на себе фінансування урядового та військового використання Україною системи Starlin.

Компанія Ілона Маска повідомила Пентагону, що відмовляється фінансувати служби супутникового зв'язку Starlink в Україні.

Про це йдеться у листі SpaceX до Пентагону, який цитує CNN.

Компанія звернулася до Пентагону з проханням взяти на себе фінансування урядового та військового використання Україною системи Starlink, яка, за твердженням SpaceX, коштуватиме понад 120 млн дол. до кінця року і може обходитися у близько 400 млн дол. протягом наступних 12 місяців.

За словами самого Ілона: “SpaceX не просить відшкодувати минулі витрати, але також не може фінансувати існуючу систему нескінченно і відправити ще кілька тисяч терміналів, які використовують дані до 100 разів більше, ніж звичайні домогосподарства. Це нерозумно”

Зазначимо, на сьогоднішній день Україні було передано близько 20 000 одиниць супутникового зв'язку Starlink, причому Маск написав у Твіттері, що "операція обійшлася SpaceX у 80 мільйонів доларів і перевищить 100 мільйонів доларів до кінця року".

Нагадаємо, на початку жовтня акції компанії Tesla втратили майже 9% вартості через публікації її власником Ілоном Маском свого бачення “умов” завершення війни між Україною та росією, серед яких пропозиція віддати рф Крим.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.