Події
За кордоном

Євросоюз може продовжити санкції проти РФ ще на пів року

07.12.2021
Рішення про подовження економічних обмежень щодо Росії можуть ухвалити вже наступного тижня на засіданні Європейської ради.

Євросоюз може продовжити санкції проти РФ ще на пів року - зображення
Фото: pixabay

Про це повідомив у Twitter кореспондент “Радіо Свобода” у Брюсселі Рікард Йозвяк.

“На цьому етапі лідери ЄС наступного тижня на засіданні Європейської ради продовжать дію економічних санкцій проти Росії ще на 6 місяців без особливих чи будь-яких дискусій”, – написав він.

Журналіст також зазначив, що нових санкцій у ЄС проти Росії поки не розглядають і йдеться лише про подовження чинних обмежень.

На додаток, за даними журналіста, лідери Євросоюзу планують обговорити на засіданні питання щодо України та Білорусі.

Нагадаємо, за інформацією розвідки Сполучених Штатів, масштабне військове вторгнення Російської Федерації може відбутися вже на початку 2022 року.

Між тим, посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен вважає, що Російська Федерація зазнає величезних втрат у разі вторгнення в Україну, оскільки українські війська наразі набагато сильніші, ніж у 2014 році.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.