Новини
Україна

єВідновлення: як відкрити картку та отримати кошти на ремонт пошкодженого житла

Після отримання коштів на ремонт житла, їх треба витратити протягом 12 місяців.

єВідновлення: як відкрити картку та отримати кошти на ремонт пошкодженого житла - зображення

Нещодавно в застосунку «Дія» з'явилася можливість оформити заявку на отримання коштів для відновлення житла, пошкодженого внаслідок війни з рф. В Мінцифри пояснили, як відкрити спеціальну картку, куди надійдуть гроші.

Про це повідомляє пресслужба Мінцифри у Телеграмі.

Повідомити про пошкоджене майно українці можуть у "Дії", там же треба заповнити заяву на допомогу та відкрити спеціальну картку "єВідновлення". Саме туди прийдуть кошти для ремонту.

Щоб відкрити картку, спочатку потрібно обрати банк:

  • ПриватБанк

  • monobank

  • ПУМБ

  • Абанк

  • Sense Bank

  • Райффайзен Банк

  • sportbank

  • izibank

Потім потрібно завантажити застосунок банку, який Ви обрали, та підтвердити відкриття картки єВідновлення.

Кошти можна витратити лише на будівельні матеріали чи послуги бізнес-партнерів програми "єВідновлення". Не можна переказувати гроші на інші рахунки, знімати готівку, оплачувати за реквізитами та поповнювати картку.

Після того, як Ви отримали кошти на ремонт житла, маєте витратити їх протягом 12 місяців, інакше гроші повернуться до державного бюджету.

Більше про програму єВідновлення дізнавайтеся на сайті.

Послугу єВідновлення розроблено Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури спільно з Міністерством цифрової трансформації за підтримки проєкту USAID / UK aid "Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS" і Світового банку.

За першу добу роботи програми держдопомоги на відновлення пошкодженого житла єВідновлення українці успішно подали 3 194 заяви про виплату допомоги.

Для отримання виплат за пошкоджене житло за програмою "єВідновлення" українцям потрібно оформити картку. Це можна зробити у п’яти українських банках.

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України отримає 4,4 мільярда гривень з коштів Фонду ліквідації наслідків збройної агресії на виплату допомоги за програмою "єВідновлення".

Нагадаємо, силовий блок пропонує відкласти розгляд постанови про виплату військовим премії в 30 тисяч гривень.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.