Блоги

Євгенія Генова: Декларація про деколонізацію росії

UPD У коментарях більш обізнані люди пояснили мені, що власне цей пост - в продовження дискусії про другий Форум вільних народів росії, що відбувся 23 липня у Празі. На його завершення учасники підписали Декларацію про деколонізацію Росії.

Євгенія Генова: Декларація про деколонізацію росії - зображення

UPD У коментарях більш обізнані люди пояснили мені, що власне цей пост - в продовження дискусії про другий Форум вільних народів росії, що відбувся 23 липня у Празі.

На його завершення учасники підписали Декларацію про деколонізацію росії.

А отже, на увагу цей пост таки заслуговує. Особливо його передостаннє речення.

Мої суб'єктивні думки такі (безумовно, я можу помилятися):

1. Я би теж хотіла, як в анекдоті, - бетоном і рівненько. Але ми ж розуміємо, що після нашої перемоги там залишаться ще мільйони людиноподібних створінь чи то як там цю нежить назвати.

2. Найближчими роками ми навряд перейдемо кордон запоребрика - я навіть не впевнена, що українське суспільство цього хоче, бо надто дорога ціна наших безцінних героїв(

3. Що буде далі? Якщо рф не розпадеться - це буде постійна, безкінечна загроза. Зомбі можна відрубати голову - і вони все одно будуть перти.

4. Отже, нам потрібно, щоб рф більше не існувала як держава і як імперія.

5. Просто болото з просто дикунами - не вийде.

6. Цивілізований світ страшенно боїться розпаду рф саме через те, що вважає все те болото - і вірно вважає - дикунами.

Але при цьому робить неавірний висновок - що хоч якось втримати те болото може лише.... рф.

7. А тому наразі, поки я не побачила обґрунтованих аргументів проти Форуму та руху корінних народів рф за розвал рф і утворення держав цих народів на її місці, мені його ідеї подобаютсья.

8. Ні, я не виправдовую тих, хто робить злочини, - хоч би якої національності вони не були. Це нежить, яка має бути знищена.

 

Євгенія Генова: Декларація про деколонізацію росії - зображення

Нагадали мені недавно про існування цього пана. Думаю, ану сходжу почитаю, бо щось забула про нього. А воно дивіться, яке цікаве пише пан блогер.

Звісно, я не думала, що відео тортур потрапило в інтернет випадково. Але пан блогер какбе тонко натякає: росіяни - ті, хто називає себе "руські" - вони ж хароші. Нехароші - тільки поневолені ними народи.

Ну ясно що. Хіба ж отой, хто називає себе вкраденим іменем "руський", здатен на таке - нє-нє, тільки інші народи.

Але просто благаю вас, друзі, про одне: не репостіть їхні відео, фото тощо. Навіть якщо у вас є сили або необхідність їх дивитися.

Це робиться навмисне з різних причин. І це все - ворожа зброя проти нас. Але ж ми переможемо, правда?)

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.