Блоги

Євгенія Генова: А як ви готуєтеся до зими? Які придумали лайфхаки?

Чутки такі, що начебто голів управляючих компаній і ОСББ «збирала влада», розказувала, що купує буржуйки і сказала готуватися.

Євгенія Генова: А як ви готуєтеся до зими? Які придумали лайфхаки? - зображення

Оскільки мерія з нами не дуже хоче балакати, то доводиться читати інших і слухати чутки.

Чутки такі, що начебто голів управляючих компаній і ОСББ «збирала влада», розказувала, що купує буржуйки і сказала готуватися.

Як підготувати багатоповерхівки до можливого відключення газу або знищення ракетами теплопунктів?

Наш будинок зібрав гроші на капремонт електропроводки: якщо електроенергія буде, то вона має витримати всі наші каміни тощо.

Генератори поки не купуємо, але варіант тримаємо на увазі.

Тим часом Садовий сповістив, що міська влада Львова закуповує печі-буржуйки й готує дрова до них, їх використовуватимуть у разі, якщо справдиться найгірший сценарій і жодних альтернатив не буде.

Жителям Львова порадили мати електрочайник і електроплиту на випадок відсутності газу, а також мати сухий спирт, якщо не буде ані газу, ані електрики.

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.