«ХутірFest» на Васильківщині: не пропустіть фестиваль сучасної музики та їжі
21 вересня у селі Залізне Васильківського району вперше відбудеться фестиваль сучасної музики та їжі «ХутірFest». Починаючи з 14.00 і до майже півночі на гостей чекають різноманітні розваги, багато музики від талановитих запрошених музикантів, співаків, різноманіття смачної вуличної їжі, кальян-бар, майстер-класи, лотерея з неймовірним головним призом – путівкою до Карпат, а на завершення – дискотека.
![«ХутірFest» на Васильківщині: не пропустіть фестиваль сучасної музики та їжі](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/photo_2019-09-18_17-35-54.jpg)
Організовує фестиваль ГО «Село для людей» за підтримки місцевих мешканців та підприємців.
Кілька слів про тих, хто виступатиме на фестивалі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/69651312_1287509744744057_6195422584255807488_n.jpg)
Порадує своїм виступом талановитий та неординарний Богдан Малик – людина, яка живе музикою, композитор, аранжувальник, автор пісень, керівник ансамблів, учасник вокальних проектів: Голос країни, Х-фактор, а також невтомний волонтер, який своєю творчістю підтримує хлопців в АТО. У 2017 році створив вокально-інструментальний ансамбль «MalikBand», учасники якого вже встигли побувати на багатьох музичних подіях Васильківщини, виконуючи авторські пісні. Для маленьких учасників заходу Богдан проведе майстер-клас гри на ударній установці!
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/69802532_1286646921497006_5530083780183719936_n.jpg)
Чарівні Аліна Гончаренко та Алла Отруба співатимуть дуетом авторські пісні та кавер-версії народних пісень. Аліна – педагог творчої студії в м. Київ, проводить вокальні майстер-класи для молодших школярів. Учасниця та переможниця міжнародних та всеукраїнських співочих конкурсів. Музичну освіту отримала в гуманітарному коледжі ім. Нечуя-Левицького. Щодня прокидається, щоб чути свої пісні та інших виконавців. Алла – співачка-аматорка, екс-солістка народного аматорського хору «Журавка» з м. Васильків, бере участь в концертах, виступає для захисників на території АТО, організовує культурні заходи та активно займається громадською діяльністю.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70376390_1296121370549561_5585868348727492608_n.jpg)
На сцені фестивалю співатиме чуттєва Марія Пармон – лауреатка перших премій багатьох всеукраїнських і міжнародних фестивалів, володарка Золотого ордена ім. Квітки Цісик, гран-прі міжнародних фестивалів Kyiv art time та Moment of Glory, студентка Коледжу культури і мистецтв.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/71102727_1295400327288332_559920635678031872_n.jpg)
Чарівним голосом співатиме для гостей фестивалю Катерина Червенко, переможниця міжнародних та всеукраїнських конкурсів, володарка гран-прі конкурсів «Золота осінь Праги», «Зірковий шлях», лауреат першого ступеню та володарка гран-прі міських та районних конкурсів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70757207_1291387694356262_4416350665287139328_n.png)
Який же фестиваль сучасної музики без саксофону? А ви колись чуле, як по-магічному звучить саксофон на свіжому вересневому повітрі? Якщо ні, то не пропустіть виступ дуету Максима Калішука та Петра Задорожнюка з військового оркестру 38-го навчального центру Повітряних Сил України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/69704779_1290538484441183_141889746476466176_n.jpg)
Неймовірна Яніна Орлова, фіналістка національного відбору конкурсу «Слов’янський базар», більше 15 років співає на сцені міста Васильків та поза його межами. Дівчина обожнює рок і популяризує його в рідних широтах. Разом з колегами виступає у військових частинах, підносячи бойовий дух наших захисників.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/69692180_1289791297849235_3942233507564093440_n.jpg)
Дух традиційної української вуличної музики снуватиме на фестивалі, адже на нього завітає бандурист Дмитро Швець! Маючи гарну базу в академічній музиці, він експериментує з джазом у виконанні бандури, володіє не тільки бандурою, а й сопілкою та цимбалами, грає у складі оркестру та соло. Хлопець є лауреатом всеукраїнських та міжнародних конкурсів.