Новини
Київщина
Головні новини
Анонси
Культура
Світ-суспільство

House of Europe — нова грантова програма мобільності для культурних та креативних індустрій

02.11.2019 Зіневич Наталія 00000

House of Europe (“Дім Європи”) — нова програма, що фінансується Європейським Союзом, і фокусується на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю. Грантова програма спрямована на підтримку професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС. 

Над чим працює House of Europe?

House of Europe фінансує стажування, навчальні подорожі, нетворкінг, резиденції та інші форми професійного обміну.

Програма підтримує творчу кооперацію та співпрацю між українцями та їхніми колегами з ЄС у галузі культури та креативної індустрії.

Програма сприятиме організації молодіжних таборів та студентських обміні між університетами в межах України.

Команда House of Europe приділятиме окрему увагу середнім та малим містам України і планує працювати з місцевими хабами, підтримувати креативних підприємців у регіонах, а мобільний павільйон “Дому Європи” постійно мандруватиме українськими містами.

16 жовтня 2019 року House of Europe запустив перші 11 конкурсів заявок на гранти та програми.

Важливий факт: грантові програми House of Europe відкриті для усіх повнолітніх від 18 років.

⌛️ 11 відкритих конкурсів House of Europe тривають. Підберіть собі найкращу можливість на сайті https://houseofeurope.org.ua/

Впродовж наступних 2020-2022 років House of Europe з бюджетом у 12,2 мільйона євро втілить у життя понад 20 грантових програм у галузі культури та креативних індустрій, освіти, соціального підприємництва, медицини, роботи з молоддю. Програма охоплює стажування, навчальні поїздки, резиденції в Україні та країнах ЄС.

Наступна хвиля конкурсів стартує в січні 2020 року.

Довідка:

? Програму House of Europe фінансує Європейський Cоюз. Goethe-Institut Ukraine керує програмою, British Council Ukraine, Французький інститут в Україні / Institut français d'Ukraine та Чеський центр у Києві є консорціум партнерами проєкту.

Джерело