Новини
Новини Київської області
Головні новини
Екологія

Хмара пилу вкрила столицю та область: ФОТО та ВІДЕО з різних куточків Київщини


Пилова буря та пориви вітру 17-22 м/с накрили весь столичний регіон.

Романівка зараз. Шквальний вітер. Ірпеня не видно.

Наразі Київ, Ірпінь, Бучу, Бородянку, Бориспіль, Фастів, Обухів та Києво-Святошинський район вже накрило пиловою завісою. Через пил, який здійнявся вгору внаслідок сильного вітру, недостатня видимість на автодорогах. Це стало причиною ДТП в Бородянці за участі шести машин, є загиблі та травмовані.

Нагадаємо, синоптики попереджали українців про шквальні вітри та заморозки на території всієї країни.

Ірпінь

Як повідомляє на своїй сторінці в соціальних мережах начальник Державної екологічної інспекції столичного округу Сергій Волков, ураганний вітер несе над Києвом хмару пилу, він також пояснює причину пилової бурі.

«Дане погодне явище зумовлене змінами клімату:безсніжна зима, відсутність звичної норми опадів. Як наслідок – повітряна ерозія ґрунтів,зниження рівня ґрунтових вод, які і є причинами утворення пилу, який в столицю приніс північно-західний вітер», – написав Сергій Волков. – «Залишайтесь вдома! Будьте обережні біля зелених насаджень,які несуть потенційну небезпеку (аварійні сухостійні дерева). По можливості не знаходьтесь біля них та не залишайте транспортні засоби, можливе їх падіння. Виходьте на вулицю лише в крайній необхідності, обов’язково в масці!».

А тим часом з різних куточків Київщині з’являються перші відео, які наочно демонструються масштаби пилової бурі.

Києво-Святошинський р-н, с. Чабани, з’їзд з траси Київ – Одеса
Фастів
Бориспільський район
Обухів
Київ, проспект Лобановського
Бородянка, ДТП через пилову бурю