Новини Київської області
Білоцерківський район

Громадські слухання у Чернині: прийнято рішення про створення реабілітаційного центру для військових

Вирішено передати старе нефункціонуюче приміщення закладу дошкільної освіти села Чернин в оренду благодійному фонду “Берегиня – 2023” з метою їхнього подальшого перетворення на реабілітаційний центр.

Громадські слухання у Чернині: прийнято рішення про створення реабілітаційного центру для військових - зображення
Фото - Таращанська міська територіальна громада

У селі Чернин Северинівського старостинського округу відбулися громадські слухання, які стали важливим кроком до вирішення соціальних проблем, – повідомляється у дописі на телеграм-каналі Таращанської міської ради.

Головною темою обговорення було створення реабілітаційного центру на території громади, спрямованого на допомогу військовим з особливими потребами.

У заході взяли участь голова Таращанської міської територіальної громади Михайло Кривошеєв, ветерани війни, представники благодійного фонду “Берегиня – 2023” та місцеві мешканці.

Громадські слухання у Чернині: прийнято рішення про створення реабілітаційного центру для військових - зображення
Громадські слухання у Чернині: прийнято рішення про створення реабілітаційного центру для військових - 1 - зображення
Громадські слухання у Чернині: прийнято рішення про створення реабілітаційного центру для військових - 2 - зображення
Громадські слухання у Чернині: прийнято рішення про створення реабілітаційного центру для військових - 3 - зображення
Громадські слухання у Чернині: прийнято рішення про створення реабілітаційного центру для військових - 4 - зображення
Громадські слухання у Чернині: прийнято рішення про створення реабілітаційного центру для військових - 5 - зображення
Фото - Таращанська міська територіальна громада

Під час обговорення були представлені конкретні пропозиції від благодійного фонду, а також від ветеранів війни Таращанської громади, які висловили гостру необхідність та потребу в створенні подібного закладу у громаді.

За результатами громадських слухань вирішено передати старе нефункціонуюче приміщення закладу дошкільної освіти села Чернин в оренду благодійному фонду “Берегиня – 2023” з метою їхнього подальшого перетворення на реабілітаційний центр, що буде важливим у покращенні якості життя військових з особливими потребами, сприяючи наданню необхідної підтримки та допомоги.

Нагадаємо, у Лютежі Вишгородського району Київської області відновив роботу реабілітаційний центр, який був пошкоджений під час бойових дій у 2022 році. Це заклад Міністерства соціальної політики і його відбудували за сприяння Товариства Червоного Хреста України та Червоного Хреста Люксембургу.

Також, ІА "Погляд" у своєму сюжеті нагадує, як виглядав Державний Центр реабілітації людей з інвалідністю до війни.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.