#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київщина
Бориспіль
Здоров'я

Голова КОДА Михайло Бно-Айріян відвідав Бориспіль

25.07.2019 Оксана Кириленко 0

24 липня новообраний очільник КОДА Михайло Бно-Айріян із робочим візитом завітав до Борисполя.

Михайло Каренович проінспектував декілька новозбудованих міських амбулаторій та посадив дерева біля Олесницького озера.

Амбулаторії високопосадовцю сподобалися: "Нові амбулаторії у Борисполі для мене це приклад, як повинно бути всюди", - поділився він.

Щодо того, чи домовилися місто та район про спільне будівництво лікарняного корпусу Михайло Каренович відпові, що процес триває і він дуже сподівається, що між містом, областю та районом досягнуто консенсунс.

"Повинен бути нормальний господар, який це може зробити і зробити це дуже швидко та вчасно, мені головне, щоб був результат", - розповів він.

Директору Бориспільської ЦРЛ, Щуру Олександру, надали місяць, для того, щоб у лікарні з'явився нормальний ресепшн та приймальне відділення.

Міський голова Борисполя Анатолій Федорчук пообіцяв, що за рік-півтора максимум у Борисполі буде стояти красень корпус.

Ресепшн (англ. reception) — спеціально умебльована зона частини приміщення при вході в офіс компанії, фірми, готелю та інших подібних закладів

Зона ресепшн – це обличчя компанії, місце, куди насамперед звертається клієнт, що заходить в будь-яку установу: будь це офіс, ресторан, перукарня чи готель. Жодна компанія в наші дні не може нормально функціонувати без зони ресепшн.

Нагадаємо, 10 липня Президент України Володимир Зеленський завітав до КНП “Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування”. Під час робочої наради у місті Бориспіль Президент України Володимир Зеленський попередив, що якщо чиновники Борисполя та РДА не знайдуть спільної мові і не побудують новий корпус лікарні, то на них чекає звільнення. Також  згідно РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №156/2019-рп Олександра Туренка вже звільнено із посади голови Бориспільської РДА.