Голівудська акторка Джессіка Честейн відвідала Ірпінь
![Голівудська акторка Джессіка Честейн відвідала Ірпінь Голівудська акторка Джессіка Честейн відвідала Ірпінь - зображення](/storage/resized/lg/news/96f923e8-4c98-41b7-b97a-2dbf33b067d3/08_zvezda.jpg)
7 серпня американська акторка Джессіка Честейн відвідала Київщину. Зірка Голівуду побувала на місці зруйнованого російськими військами житлового комплексу в Ірпені та навідалася до однієї з ірпінських сімей, яка втратила житло під час російських обстрілів мирних будинків, повідомляє пресслужба КОВА.
![Голівудська акторка Джессіка Честейн відвідала Ірпінь Голівудська акторка Джессіка Честейн відвідала Ірпінь - зображення](/storage/resized/lg/news/96f923e8-4c98-41b7-b97a-2dbf33b067d3/08_zvezda4.jpg)
Про факти воєнних злочинів окупаційних військ та все, що довелося пережити мирним людям під час воєнних дій у місті американська акторка почула від свідків тих жахливих подій. Вона була вражена масштабами руйнувань, що по собі залишила армія росії.
![Голівудська акторка Джессіка Честейн відвідала Ірпінь Голівудська акторка Джессіка Честейн відвідала Ірпінь - зображення](/storage/resized/lg/news/96f923e8-4c98-41b7-b97a-2dbf33b067d3/08_zvezda2.jpg)
Окрім візиту до Ірпеня Джессіка Честейн відвідала Офіс Президента, де під час зустрічі з Володимиром Зеленським обговорювали підтримку України та українців у війні проти росії. За словами представників ОП, саме завдяки таким візитам про події в Україні і злочини росіян знає весь світ.
![Голівудська акторка Джессіка Честейн відвідала Ірпінь Голівудська акторка Джессіка Честейн відвідала Ірпінь - зображення](/storage/resized/lg/news/96f923e8-4c98-41b7-b97a-2dbf33b067d3/08_zvezda3.jpg)
Також зірка побувала в столичній дитячій лікарні "Охматдит". Там їй розповіли про роботу медичного центру під час воєнного стану та передали подарунки від малечі. Крім того вона побувала на виставкці про наслідки російської окупації в художній галереї "ПінчукАртЦентр".
Нагадаємо, Джессіка Честейн – американська акторка, яка найбільше відома за ролями у фільмах "Інтерстеллар", "Марсіанин", "Прислуга", "Гра Моллі". До слова, це не перша голлівудська зірка, яка прибула Україну, наприкінці квітня до Львова завітала Анджеліна Джолі. Відома голлівудська акторка відвідала школу-інтернат, зустрілася з переселенцями та волонтерами.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.