Новини компаній

Гофрокартонна упаковка зберігає найцінніше

11.01.2022

Гофрокартонна упаковка зберігає найцінніше - зображення

Що для вас важливіше – оболонка чи вміст? От я теж думала, що найголовніше – це вміст, поки під час "великого переселення" не надщербила старий супрематичний чайник Малевича. І тільки тоді я зрозуміла, що найголовніше – це упаковка, яка захищає, зберігає і страхує те, що для вас найдорожче.

Надійна упаковка – яка вона

Безпечна упаковка зазвичай виконує дві функції:

  • зберігає товар,

  • коштує значно дешевше свого вмісту, бо інакше втрачався б смисл пакування.

Знайомтесь, ТОВ «Евопак» (https://evopack.com.ua) – вже понад 15 років найкращий виробник надійних пакувальних матеріалів в Україні з оптимальним співвідношенням якості продукції та її ціни. Серед переваг цього виробника, окрім досвіду й оперативності, ще й запроваджена система перевірки якості на всіх етапах виробництва – від лабораторного контролю складу сировини зарубіжних постачальників до контролю всіх етапів доставки до покупця.

Щоб зберегти цілісність товару – комп’ютерів, крихких виробів, оргтехніки, меблів, фруктів, ягід чи, як у мене, щоб перевезти чайник – найефективнішим рішенням буде упакувати все необхідне у гофрокартон.

Саме упаковка з гофрокартону впевнено потіснила з ринку пластик, дерево й алюміній. А все через те, що саме цей вид пакування дешевший, практичніший, легший, та ще й зменшує ваш особистий вуглецевий слід, оскільки відповідає всім вимогам екологічного споживання чи утилізації. Вже не кажучи про те, що папір чи целюлоза, які є в основі гофрованого картону, виготовляються з вторинної сировини – макулатури.

Гофрокартонна упаковка зберігає найцінніше - зображення

Де використовується гофрокартон

До сфер застосування упаковок із гофрокартону належать практично всі економічно важливі галузі країни:

  • фармацевтична,

  • харчова,

  • будівельна,

  • поліграфічна та інші.

Головний критерій міцності та щільності гофрованого картону – кількість шарів. Двошаровий картон – універсальний обгортковий матеріал (єдиний, що пропонується в рулонах), адже з нього можна легко скрутити потрібну вам форму. Саме такого матеріалу мені й не вистачило задля захисту згадуваного вже чайника відомого нашого співвітчизника-авангардиста. А ще рулон двошарового картону можна використати для обмотки меблів, а також лампочок чи інших ламких предметів.

Тришаровий гофрокартон з успіхом послугує внутрішніми вкладками, роздільниками, пакуванням для крихких продуктів.

П’ятишаровий чи семишаровий гофрокартон значно міцніший і слугуватиме надійним захистом для великогабаритної побутової техніки, промислового обладнання, або навіть для створення тимчасових перегородок чи амортизаторів у будівництві. Адже він із легкістю витримує несприятливі погодні умови, удари, трясіння та вібрації. Саме із семишарового картону виробляють тару, яка витримує вагу до 2 тонн.

Отже, щільну та надійну упаковку в будь-якій кількості за привабливими чи акційними цінами виготовить, починаючи від трьох діб, ТОВ «Евопак» – провідна компанія України з виготовлення пакувальної продукції з гофрокартону та з інших матеріалів, як от стрейч-плівка, скотч тощо.

Адже тільки щомісяця «Евопак» випускає 1 000 000 кв. м продукції. І ще стільки ж підприємство готове виробити кожні 30 днів!

Отак і виходить, що найпотрібніші речі не обов’язково мають бути дорогими, складними в експлуатації чи із зайвим смисловим навантаженням. Досить буде, якщо упаковка виконуватиме найважливішу функцію – зберігати все, що має цінність для нас.