Новини
Анонси
Суспільство
Екологія
Новини світу

Година Землі в розпал пандемії: що цьогоріч можна зробити в день акції


Акція WWF відбудеться 28 березня з 20:30 до 21:30 і в цьому році вперше відбудеться в онлайн-форматі.

У суботу, 28 березня, Всесвітній фонд дикої природи запрошує всіх жителів планети взяти участь в «Годині Землі». Це міжнародна символічна акція, і сенс її в тому, щоб вимкнути світло і побутові електроприлади на одну годину в знак небайдужості до майбутнього планети.

За попередніми підрахунками, в цьому році в «Годині Землі» візьмуть участь близько 2 млрд людей. Проте в цьому році захід дещо зміниться через пандемію коронавірусу.

Година Землі вперше відбудеться в умовах карантину в багатьох країнах. Акція відбудеться в онлайн-форматі – в знак солідарності з людьми і планетою. Адже пандемія коронавірусу, з якою зіткнулося людство, також є тривожним сигналом того, що нам необхідно змінити наші відносини з природою.

Кожен може приєднатися до акції вдома, для цього необхідно погасити світло в своїй квартирі. Повірте, відсутність світла допоможе по-новому побачити цей світ, сконцентруватися на своїх діях та відчуттях. А ми пропонуємо вам кілька ідей, як провести цей час:

  • Побути поруч з близькими, поділитися новинами сидячи за одним столом, дивлячись один на одного, а не друкуючи повідомлення в соціальних мережах;
  • Пограти в настільні ігри при свічках, створивши атмосферу таємничості;
  • Організувати музичний вечір і співати пісні в колі під гітару;
  • Зайнятися йогою. Тиша і відсутність світла створять найкращі умови для релаксації;
  • Помедитувати. Відгородитися від суєти хоча б на один вечір і розібратися зі своїм внутрішнім світом;
  • Влаштувати вечерю в темряві, по закінченню якої кожен намагається відгадати страву, що скуштував.