#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Переговори Україна-рф

Глава МЗС Туреччини: На переговорах України та рф досягнуто значного прогресу

30.03.2022
На переговорах між делегаціями України та рф, що відбулися у вівторок, 29 березня в Стамбулі, досягнуто значного прогресу.

На переговорах між делегаціями України та рф, що відбулися у вівторок, 29 березня в Стамбулі, досягнуто значного прогресу.

Про це заявив міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу. Чавушоглу зазначив, що представники Туреччини зустрічалися з делегаціями України та рф окремо і наразі було досягнуто найбільшого прогресу.

"Ми дуже раді підтримати цей процес. Необхідно якнайшвидше встановити постійне припинення вогню. Ця війна має припинитися зараз же. Ми бачимо, що на зустрічі досягнуто прогресу. З деяких питань досягнуто консенсусу і спільного розуміння", – сказав він.

За словами Чавушоглу, складніші питання вирішуватимуться на більш високих рівнях: на порядку денному – зустріч міністрів, а потім і лідерів двох країн.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.