Новини
Новини світу
За кордоном

Глава Євроради виступив за припинення членства росії в Радбезі ООН (ВІДЕО)

Втім, за його словами, наразі це зробити нібито "неможливо", оскільки "приведе в глухий кут сам концепт безпеки ООН".

Необхідно встановити механізм щодо припинення членства росії у Раді безпеки ООН. Оскільки вона зухвало порушує міжнародне право.

Про це голова Європейської ради Шарль Мішель заявив у інтерв’ю.

Посадовець уточнив, що мова йде не про повне виключення росії, але як мінімум про припинення членства в Раді безпеки. Втім, за його словами, наразі це нібито "неможливо", оскільки "приведе в глухий кут сам концепт безпеки ООН".

"Ми добре бачили, що до початку бойових дій в Україні концепт безпеки ООН вже сильно барахлив і мав чимало труднощів у функціонуванні під час вирішення великих міжнародних проблем. Отже, я серед тих, хто вважає, що рано чи пізно реформа функціонування ООН буде обов'язковою", - прогнозує Мішель.

Нагадаємо, ще в лютому, на початку повномасштабного вторгнення, росія наклала вето на резолюцію ООН з вимогою припинити війну проти України.

Також у жовтні українська делегація в ПАРЄ пропонувала позбавити росію членства в ООН та Радбезі.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.