Новини
Ірпінь
Коцюбинське
Київщина-суспільство

Герої АТО Приірпіння у книзі «Донбас: радість і біль»

20.01.2021 Колосенко Віктор 0

Вийшла у світ книга «Донбас: радість і біль. 2014-2020». Це збірка спогадів воїнів та нарисів про героїв російської-української війни. У ній розповідається і про наших земляків – Олександра Гуменюка (Коцюбинське) та Сергія Шкарівського (Ірпінь).

Як зазначає директор Ірпінського історико-краєзнавчого музею Анатолій Зборовський, підполковник Гуменюк організував 11-й батальйон територіальної оборони «Київська Русь» і став його першим командиром.

Під його орудою військовики звільнили п’ять міст. До 15 серпня 2014 року – останнього дня життя комбата Гуменюка, якого підлеглі шанобливо називали Батею, – у батальйоні не було жодних втрат.

Того дня у бою загинув і один з найкращих розвідників підрозділу – снайпер Олег Онікієнко (Корсар) із Броварів.

Командир взводу 2-го батальйону спецпризначення НГУ «Донбас» капітан Шкарівський (Шульц) загинув 19 серпня 2014 року від кулі снайпера під час звільнення Іловайська.

Книгу випустило Видавництво Марка Мельника, який воював добровольцем у батальйоні «Азов». Нині він живе в Ірпені.

Ми розповідали про жителя Коцюбинського Олександра Гуменюка, який загинув у зоні АТО.

А також про ірпінця Сергія Шкарівського, який не повернувся із розвідки боєм в Іловайську.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.