Світ-суспільство
Україна-суспільство
Автоновини

Франція передасть Україні 36 легкозбірних мостів

Це дозволить Україні швидко відновити зруйновану інфраструктуру.

Франція передасть Україні 36 легкозбірних мостів - зображення

Французька компанія Matiere передасть Україні більше тридцяти легкозбірні мостів для відновлення зруйнованої інфраструктури. Про це міністр закордонних справ Дмитро Кулеба розповів під час онлайн-брифінгу у середу, 13 липня, повідомляє Урядовий портал. Зокрема, стало відомо, що вже є домовленості щодо передачі Україні 36 легкозбірних мостів довжиною від 23 до 46 метрів від компанії Matiere.

За словами Дмитра Кулеби, мостові конструкції французької компанії Matiere зможуть швидко замінити зруйновані українські мости, а згодом замінити їх на постійній основі.

"Вже 25 липня інженери компанії прибудуть в Україну і проведуть спільну оціночну місію з інженерами Укравтодору. Компанія зацікавлена в співпраці з українськими підрядниками та потенційно розглядає можливість розгортання виробництва цих мостових переходів в Україні", –

міністр закордонних справ Дмитро Кулеба

Також міністр підкреслив, що французька компанія Matiere має багаторічний досвід роботи зі швидкого розгортання мостових переходів для автомобільного та залізничного транспорту, особливо в країнах, де війна зруйнувала інфраструктуру.

Нагадаємо, на Київщині вже відновили 22 з 24 зруйнованих окупантами мостів. Зокрема, в середині червня на Київщині відновили рух через ще один міст. Ремонт закінчили ремонт через переправу в селі Глібівка. 

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.