Новини
Київщина
Суспільство
Київщина-суспільство

Франція допоможе з відновленням Київщини

12.09.2022
Зокрема йдеться про відновлення критичної інфраструктури та освітніх закладів.

Франція допоможе з відновленням Київщини - зображення

Франція допомагатиме з відновленням Київщини. Про це у понеділок, 12 вересня, повідомив голова КОВА Олексій Кулеба за результатами зустрічі з губернатором французького міста Сен-Жермен-ан-Ле Арно Перікаром.

"Обговорили можливість допомоги французьких мерів у відновленні українських міст, зокрема деокупованих територій Київської області. Вдячний кожному міжнародному партнеру за підтримку!", –

голова КОВА Олексій Кулеба

За словами очільника пристоличного регіону мова під час зустрічі йшла про різні сфери: відновлення критичної інфраструктури, освітніх закладів, а також, у майбутньому, напрацювання культурних і навіть туристичних проектів.

Нагадаємо, також в серпні стало відомо, що Уряд Литви затвердив проєкт відбудови Київщини. Тоді йшлося про те, що в Бородянці планують побудувати мобільне поселення для тих, хто втратив житло, та відбудувати школу, також відновити дитячий садок в Ірпені і полагодити міст через річку Трубіж.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.