Феєричні виступи "Феєрії" з Броварів на танцювальному чемпіонаті України
Зразковий хореографічний колектив "Феєрія" Броварської міської дитячої школи мистецтв отримав перемогу десятиріччя.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/85096114_495161944482650_2197330467206725632_n.jpg)
У Києві відбувся ювілейний Х чемпіонат України серед танцювальних колективів. За чемпіонство та головний кубок вели боротьбу більш ніж 90 танцювальних номерів, серед яких і "Феєрія" з Броварів, керівник Анна Євтушенко, йдеться на сторінці колективу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/85207191_495162881149223_5688594251231789056_n.jpg)
Броварський хореографічний колектив отримав найвищу нагороду чемпіонату - Супер Гран-Прі серед категорії "Дорослі" за композицію "Коханням доторкнутись до душі".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/86185609_495161947815983_1214874195943489536_n.jpg)
Також колектив здобув три перших місця та Гран-Прі у вікових категоріях - "Юніори-1", "Юніори-2" та "Дорослі" за композиції "Рачулі", "Вербова дощечка" та "Коханням доторкнутись до душі". На конкурсі колектив вкотре проявив свій професіоналізм та заслуговує на почесне звання "Чемпіони".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/84987879_495162097815968_3543338591746785280_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/84577375_495162047815973_4860557876919271424_n.jpg)
Фото зі сторінки "Феєрії"