Новини
Фастів

Фастівські вчителі поділились передовим досвідом з колегами з області


Як повідомили у Фастівській міській раді, з 13 листопада по 15 листопада цього року у школах Фастова були проведені обласні майстер-класи для вчителів Київської області. Зокрема, були проведені майстер-класи за наступними темами:
  • «Алгоритмічний метод розв’язування задач з фізики» на базі Фастівського  Ліцею- школи №2 (провів учитель фізики К. І. Шклярський);
  • «Проблемно-діалогічний метод навчання історії» на базі Фастівської школи № 7 – ЦВПВ «Гарт» (провів учитель історії М. І. Стельмах);
  • «Формування та розвиток предметної математичної компетентності в процесі реалізації розвивальної технології «Росток» на базі Фастівського Ліцею- школи №2 (провела учитель початкових класів О. І. Жукова).
Під час проведених заходів фастівські педагоги-новатори ділилися з колегами з інших міст Київської області своїми напрацюваннями та здобутками. Координаторами заходу були методисти «Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів» Т. Гребенчук, Л.Ткаченко та автор розвивальної технології «Росток» Т. Пушкарьова. Майстер-класи у Фастові були проведені на високому професійно-методичному рівні.