Новини
Фастів
Надзвичайні новини
Кримінальні новини

Фастівські вбивці багатодітної матері під домашнім арештом: прокуратура опротестовує рішення суду


Прокуратура наполягає на взятті під варту двох співучасників замовного вбивства фастівчанки.

Про це повідомили у прокуратурі Київщини.

Київський апеляційний суд відкрив апеляційне провадження за апеляційною скаргою прокурора на ухвалу Києво-Святошинського районного суду про зміну запобіжного заходу відносно двох співучасників замовного вбивства багатодітної матері, яких випущено з-під варти на домашній арешт.

Нагадаємо, що Києво-Святошинський районний суд розглядає кримінальне провадження відносно чотирьох обвинувачених в умисному вбивстві, передбаченого ч. 4, 6, 11, 12 ч. 2 ст. 115 КК України (умисне вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині, вчинене на замовлення, з корисливих мотивів, з особливою жорстокістю, за попередньою змовою групою осіб) КК України.

Як вже раніше повідомлялось, в ході судового розгляду Києво-Святошинським районним судом прокурору відмовлено у задоволенні клопотання про продовження строку запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою щодо двох обвинувачуваних у вбивстві(!) та змінено їм міру запобіжного заходу з тримання під вартою на домашній арешт. Щодо інших двох - продовжено строки тримання під вартою.

Нагадаємо, 14 березня 2018 року у Фастові сталось жахливе вбивство: зарізали багатодітну фастівчанку 43-річну Лілію Гордєєву, у якої сиротами залишились троє дітей.