#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Бровари
Здоров'я
Київщина-суспільство

Епідемічна ситуація у Броварах залишається напруженою

10.02.2020 Руслан Семенець 0

За інформацією Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України» станом на 10 лютого епідемічна ситуація із захворюваності на грип та гострі респіраторні захворювання у місті залишається напруженою.

За минулий тиждень у місті Бровари на грип та ГРВІ захворіло 867 осіб, в тому числі 560 дітей, що складає 64,5% від усіх хворих. Однак, порівняно з попереднім тижнем, захворюваність серед дорослих знизилась на 9,3%, а серед дітей на 15,7%. Фахівці стверджують, що рішення щодо продовження карантину у закладах освіти, було правильним та дієвим.  Інтенсивний показник захворюваності становить 801,6 на 100 тисяч населення, що на 4,4% нижче епідемічного порогу по Київській області.

Медики рекомендують уникати великого скупчення людей, постійно проводити профілактичні заходи, зокрема, вологе прибирання з застосуванням дезінфікуючих засобів та провітрювання приміщень. За перших ознак захворювання необхідно негайно звернутися до сімейного лікаря та розпочати лікування за призначенням.

Броварська міська рада