Новини
Новини Київської області
Бровари
Здоров'я
Київщина-суспільство

Епідемічна ситуація у Броварах залишається напруженою


За інформацією Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України» станом на 10 лютого епідемічна ситуація із захворюваності на грип та гострі респіраторні захворювання у місті залишається напруженою.

За минулий тиждень у місті Бровари на грип та ГРВІ захворіло 867 осіб, в тому числі 560 дітей, що складає 64,5% від усіх хворих. Однак, порівняно з попереднім тижнем, захворюваність серед дорослих знизилась на 9,3%, а серед дітей на 15,7%. Фахівці стверджують, що рішення щодо продовження карантину у закладах освіти, було правильним та дієвим.  Інтенсивний показник захворюваності становить 801,6 на 100 тисяч населення, що на 4,4% нижче епідемічного порогу по Київській області.

Медики рекомендують уникати великого скупчення людей, постійно проводити профілактичні заходи, зокрема, вологе прибирання з застосуванням дезінфікуючих засобів та провітрювання приміщень. За перших ознак захворювання необхідно негайно звернутися до сімейного лікаря та розпочати лікування за призначенням.

Броварська міська рада