#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Бориспіль

Елементарні речі, як рідкість для бориспільців

03.05.2019 Оксана Кириленко 0

На жаль в Україні зовсім не турбуються про людей із руховими обмеженнями. Такі люди в більшості випадків не мають змоги самостійно їхати у громадському транспорті чи зайти до аптеки. Адже хоч і існують норми при будівництві, які зобов'язують облаштовувати входи спеціальними доріжками для інвалідів, дуже часто такі доріжки зроблені аби як, під великим кутом, що не дає можливості ними скористатися.

Так у місті Бориспіль нещодавно з'явилися маршрутні автобуси Київ-Бориспіль, які обладнані всім необхідним для подорожі людей із особливими потребами.

"Я приємно здивована побачити такий укомплектований транспорт у Борисполі, невже й до нас дійшла цивілізація", - говорить місцева жителька Марія Вікторівна.

Бориспільці вже звикли до того, що громадський транспорт міжміський та міський у жахливому стані і поява елементарних зручностей сприймається, як величезне досягнення.

На маршруті  №317 №317А Бориспіль-Київ ст.м.Харківська  працюють автобуси, які пристосовані для перевезення людей з інвалідністю на візках, якщо у вас є потреба в даній послузі, зателефонуйте до диспетчера (044) 221-93-57 , який повідомить вам за яким графіком відправляються спеціалізовані автобуси

фото: "Автосервіс"