Екстрену медичну допомогу Броварів забезпечили необхідними засобами захисту від COVID-19
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/yzobrazhenye_viber_2020-03-25_16-45-21.jpg)
25 березня 2020 року, екстреній медичній допомозі Броварів передано 20 захисних костюмів, 100 масок багаторазового використання , дезинфікатор для рук, розпилювач на для дезінфекції автомобілів екстреної допомоги повністю готовий до використання та заправлений дезрозчином.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/yzobrazhenye_viber_2020-03-25_16-45-25.jpg)
Після того, як дезінфектор буде використаний, КП «Бровари-Благоустрій» відразу поновить запас, повідомляє сайт Броварської міської ради.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/yzobrazhenye_viber_2020-03-25_16-45-2.jpg)
Фото: Броварська міська рада