Новини
Події
Україна-суспільство

Нагадали світові про війну на Донбасі: українці в Антарктиді пробігли екстремальний марафон


Члени української  антарктичної експедиції зі станції «Академік Вернадський» взяли участь в акції «Марафон, який ніхто не хоче бігти».

Фото: Facebook

Про це йдеться у повідомленні експедиції у Facebook.

Варто зазначити, що «Марафон, який ніхто не хоче бігти»  -  це забіг, який стартував у селищі Нью-Йорк на Донеччині, за кілометр від лінії фронту. Проєкт створили, щоб привернути увагу світової спільноти до агресії РФ на сході України.

Попри екстремальні погодні умови, вісім українських полярників пробігли приблизно 400 метрів в рамках акції. Навіть така дистанція в Антарктиді дається непросто через низьку температуру і нерівну слизьку поверхню. Замість порядкових номерів на марафонцях були аркуші з цифрами про війну.

«Попри те, що ми перебуваємо на краю світу, ми не на мить не забуваємо, що в Україні триває війна. І хочемо нагадати усім небайдужим про лихо, яке спіткало нашу країну», - розповіли полярники.

Нині до акції «Марафон, який ніхто не хоче бігти»  долучилися вже понад 35 тисяч людей з різних куточків України та світу.

Нагадаємо, до Дня захисника України ветеранам відкрили меморіал "Голуби миру". Скульптура зображує українського воїна, який зі зброєю в руках змушений захищати мирне життя.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.