Екс-керівник Бориспільського центру зайнятості поновився на посаді через суд
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/1508503968_60.jpg)
Євгенія Самойленка, якого 16 січня 2018 року було звільнено із посади керівника Бориспільського міськрайонного центру зайнятості через суд поновлено на посаді.
Про це Самойленко написав на своїй сторінці у Facebook.
Дарницький районний суд Києва своїм рішенням поновив Євгенія Самойленка на посаді керівника Бориспільського міськрайонного центру зайнятості з січня 2018 року. Також відповідно до рішення суду, Самойленку мають компенсувати заробітну платню за час вимушеного прогулу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/67540593_2478600448856739_1143772300848398336_n.jpg)
"Незаконну догану скасував, апеляція також підтвердила її незаконність. Далі були майже півтора роки і десь 8 засідань суду щодо визнання звільнення Самойленка Є.В. незаконним, поновлення на посаді та компенсацію заробітної плати за час вимушеного прогулу, про які я вас періодично інформував у фейсбуці.
І ось сьогодні суд виніс рішення, яким повністю відновив справедливість, задовольнив мої вимоги в повному обсязі.
Незаконний (вже не на мою думку) наказ скасовано, прийнято рішення поновити мене на посаді керівника Бориспільського міськрайонного центру зайнятості з січня 2018 року, компенсувати заробітну платню за час вимушеного прогулу. Судові витрати покладаються на Київський обласний центр зайнятості", - розповів він.
Також Самойленко впевнений, що буде апеляція зі сторони недобросовісного роботодавця.
А ще буде - виконавча служба, буде проведено ряд заохочувальних заходів щодо притягнення винних осіб до відповідальності і компенсації в бюджет служби коштів, які були витрачені через непрофесійність горе-керівників.