Бориспіль
Довкілля

Екологічна ініціатива: жителів Гірської громади закликають здавати на переробку використані батарейки

16.02.2022
У низці місць загального користування на території громади облаштовані спеціальні контейнери для утилізації батарейок.

Екологічна ініціатива: жителів Гірської громади закликають здавати на переробку використані батарейки - зображення
Фото: pixabay

Пресслужба Гірської ОТГ звернулася до громадян із закликом приносити відпрацьовані батарейки до спеціальних контейнерів, а не викидати до сміттєвих баків.

Зазначається, що такі контейнери встановили в магазинах, школах та інших соціальних закладах громади.

Окрім цього, у повідомленні нагадали, що протягом 2021 року мешканці громади зібрали 323 кг відпрацьованих батарейок, 512 люмінесцентних ламп та 15 штук побутових термометрів.

Небезпечні відходи передали ТОВ "Екологічні Інвестиції". Це зі свого боку єдина компанія в Україні, яка разом зі своїм партнером ГО "Батарейки Здавайтеся" підписали договір зі заводом GreenWEEE у Румунії та відправляють на переробку батарейки з України.

 Раніше повідомлялося, що у Білій Церкві побудують фабрику з переробки пластику. Головна мета компанії, аби речі в Україні та навіть світі виготовлялися не з первинного, а з переробленого пластику.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.