ДЮФК "Каскад" з Броварів - володар Кубка Київщини
Юні гравці футбольного клубу "Каскад" з Броварів стали володарами Кубка Київської області на призи Голови Київської облдержадміністрації.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/78497614_2597576070287978_836411886957232128_n.jpg)
Яскрава та заслужена перемога юних гравців 2007 року народження та тренера Білінського Костянтина. Команда є діючим чемпіоном та володарем кубка Київської області.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/78269280_2597576266954625_4581559971056975872_n.jpg)
Щоб стати кращими у столичній області, колектив багато працював та взяв участь в 10-ти всеукраїнських та міжнародних турнірах. Головним досягненням у цьому році були срібні нагороди у Данії на Cup Denmark, у якому приймали участь 120 команд з 16 країн Світу, а в данний час готується до турніру Atlantik Cup у місті Гамбург.