#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Головні новини

Дитсадки дозволили розміщувати у багатоповерхівках

02.10.2018 Ольга Аверіна 0

Невеликі дитсадки можна розміщувати на 1-2 поверхах будинків. Нові будівельні норми, які вступили в дію в Україні з 1 жовтня, дозволяють розміщувати невеликі дитсадки, вбудовані або прибудовані до перших поверхів житлових будинків. Про це повідомляє прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. У повідомленні зазначається,  що на сьогодні на 1000 жителів має бути забезпечено 38 місць у дитсадках (і ще 135 місць — у школах). Однак по факту цього немає, а черги до дитсадків розписані на  роки вперед. Згідно з новими нормами, на 1 — 2 поверхах житлових будинків можна буде розміщувати:
  • приміщення короткострокового перебування дошкільнят (до 4 годин);
  • вбудовані ДНЗ до 80 місць (2 — 4 групи), це ясла, ясла-садки, дитсадки;
  • вбудовано-прибудовані ДНЗ до 120 місць (до 6 груп);
  • прибудовані до глухих торців будинків ДНЗ до 160 місць (до 8 груп).
Нагадаємо, раніше Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України вивчало можливість дозволити проектувати невеликих вбудованих у житлові будинки початкових шкіл (1-4 класи). Нові ДБН розроблені на заміну старих ДБН, які діяли ще з 1997 року. Вони поширюються на проектування нових і реконструкцію існуючих будівель дитячих дошкільних закладів.