Суд арештував зухвалого стрільця, який важко поранив вітчима своєї дівчини.![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/02/5218.jpg)
7 лютого поточного року 35 – річний громадянин вчинив злочин в с. Козин Обухівського району.
Мова йде про постріл у чоловіка.
Встановлено, що місцевий житель, під час сварки з потерпілим, вихватив пістолет для відстрілу гумових куль та здійснив кілька пострілів в голову вітчиму своєї дівчини. При цьому потерпілий отримав тяжкі тілесні ушкодження. Після скоєного, озброєний чоловік зник з місця події.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/02/5012.jpg)
За процесуального керівництва Обухівського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури, фігуранта стрілянини затримано та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Днями зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 КК України, а саме в заподіянні умисного тяжкого тілесного ушкодження.
Санкція статті передбачає покарання до 8 років позбавлення волі.
За інформацією : Прокуратури Київської області