Двоє школярів із Бучі завоювали срібну медаль на Олімпіаді геніїв
![Двоє школярів із Бучі завоювали срібну медаль на Олімпіаді геніїв Двоє школярів із Бучі завоювали срібну медаль на Олімпіаді геніїв - зображення](/storage/resized/lg/news/989db4e3-8d45-4b77-a1d0-f9416b76d527/05_olimpia.jpg)
Учні 8-го класу Бучанського ліцею №4 Богдан Макаренко та Андрій Яцура завоювали срібну медаль на GENIUS Olympiad Ukraine у номінації "Короткометражний фільм". Як повідомили в пресслужба Бучаснької міської ради, хлопці зняли документальну стрічку про надактуальну тему для Бучанської громади ‒ забруднення будівельним сміттям.
У своїй короткометражці школярі дослідили вплив такого забруднення на загальну екологічну ситуацію в Бучанській громаді, а також пропонують шляхи вирішення цієї проблеми.
GENIUS Olympiad Ukraine ‒ це міжнародний конкурс шкільних проєктів з екологічних питань, який створила його американська організація Terra Science and Education у партнерстві із Рочестерським технологічним інститутом.
Нагадаємо, також нещодавно стало відомо, що освітянин із Бучі став переможцем першого туру конкурсу "Учитель року ‒ 2023".
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.