Новини
Ірпінь

Дві швидкі і 15 озброєних людей: влада Ірпеня "героїчно бореться" з вивіскою

31.08.2022
3 машини, дві швидких та 15 озброєних людей. Саме такі сили місцева влада Ірпеня використала для зняття вивіски з офісу компанії інтернет провайдера Бест.

Дві швидкі і 15 озброєних людей: влада Ірпеня

Щойно приїхало 3 машини, дві швидких та 15 озброєних людей до офісу Бесту на переїзді знімати вивіску, яку ми нещодавно повісили.

Погорілі будинки, дахи та ями чинити грошеей немає, а шкодити Бесту майно, різати кабелі є і люди і техніка і бензин. Олексій Зіневич, власник компанії Бест.

Дві швидкі і 15 озброєних людей: влада Ірпеня

Раніше, Інвестиційна рада Ірпеня повідомляла, що вивчає думку підприємницької спільноти щодо поліпшення умов для ведення бізнесу в нашому місті.

Ірпінська міська рада, виконавчий комітет та Інвестрада є партнерами суб’єктів господарювання Ірпінської громади.

Ми хочемо бути більш відкритими, оперативними, корисними для всієї підприємницької спільноти.

Дві швидкі і 15 озброєних людей: влада Ірпеня

Ви можете повідомити як про проблеми, з якими Ви зіштовхуєтеся щодня в місті, так і про Ваше бажання Ваші можливості взяти участь у справі відновлення міста.

Усі пропозиції будуть детально вивчені на рівні керівництва міста, за результатами будуть прийняті відповідні рішення.

Раніше, ми повідомяли, про те як оператор звязку Компанія Бест працювала під час військової агресії російської федерації у лютому, березні 2022 року у містах Ірпінь та Буча.

Також інформували, що працівники Компанії Бест отримали державні відзнаки за відновлення зв'язку в екстремальних умовах.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.