Дві автівки та система відеоспостереження для поліції Броварів
11 серпня Броварський відділ поліції отримав закуплене за кошти місцевого бюджету обладнання для системи відеоспостереження "Стіна".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/zobrazhennya_viber_2020-08-11_15-49-08.jpg)
Дана система дозволить місцевим правоохоронцям оперативно запобігати злочинам та ефективно реагувати на скоєння правопорушень. За декілька днів обладнання буде встановлено в черговій частині відділку поліції та налаштовано на зображення усіх міських камер спостереження, йдеться у повідомленні Броварської міськради.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/zobrazhennya_viber_2020-08-11_15-49-09.jpg)
Начальник Броварського відділу поліції Максим Скидан повідомив про те, що дві одиниці автотранспорту, закуплені для посилення патрулювання міста, вже знаходяться на території відділу та невдовзі виїдуть на дороги Броварів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/zobrazhennya_viber_2020-08-11_15-49-03.jpg)
Нагадаємо, що у Броварах батько судиться з водієм, який насмерть збив його сина. Також, у Броварах затримали майора СБУ за продаж інформації російським спецслужбам.
Фото з сайту Броварської міської ради