Новини
Головні новини
Обухів
Києво-Святошинський район

Два села на Київщині переходять на режим посиленого карантину

29.03.2020 Альона Ткаченко 0

Село Лісники Києво-Святошинського району і смт Козин Обухівського району переходять на режим посиленого контролю. Таке рішення ухвалили на позачерговому засіданні Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

"Ми бачимо, що в області на сьогодні з’явилися декілька осередків захворювання на коронавірус. Наша головна задача – убезпечити від поширення коронавірусу інші міста та села області", –  повідомив Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови КОДА

Так, з 29 березня до 24 квітня 2020 року створюються цілодобові контрольно-пропускні пункти (КПП) на в’їзді та виїзді у ці населені пункти.

Хворих на коронавірус, що знаходяться на домашньому лікуванні, за межі сіл не випускатимуть.

Перелік правил, які будуть введено:

  • В’їзд та виїзд з цих населених пунктів приватним автотранспортом, а також легковими автомобілями, що здійснюють перевезення пасажирів, може бути здійснений виключно через контрольно-пропускні пункти.
  • Хворі з лабораторно підтвердженим захворюванням на COVID-19 та контактні особи з підтвердженими випадками захворювання, не зможуть виїхати з указаних територій. 
  • В’їхати не зможуть мешканці інших населених пунктів, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань.
  • Усім водіям та пасажирам, які перетинатимуть КПП в обох напрямках, обов’язково вимірюватимуть температуру.

Відомо, що в селах Лісники і Козин під Києвом розташовано багато елітних маєтків ,зокрема, в Козині будинки Порошенка і Яценюка.