ДТП з постраждалими на автодорозі Київ-Чернігів
15 січня на автодорозі Київ-Чернігів сталася ДТП за участю автобуса, який розвозив працівників фірми "ФМ Логістік" з села Дударків до міста Чернігова. Про це повідомили "ПОГЛЯДу" у Броварському відділі поліції.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/yzobrazhenye_viber_2020-01-15_10-35-20.jpg)
Із 16 осіб, що перебували в транспортному засобі, четверо потерпілих було доправлено до лікарні.
![ДТП з постраждалими на автодорозі Київ-Чернігів](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/111334.jpg)
Внаслідок ожеледиці водій не впорався з керуванням та вилетів у кювет. Перевірка показала, що керманич не перебував в стані алкогольного сп’яніння. На місці аварії працювали екстренні служби.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/yzobrazhenye_viber_2020-01-15_10-35-22.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/yzobrazhenye_viber_2020-01-15_10-35-23.jpg)
Фото надані ІА "ПОГЛЯД" працівниками Броварського відділу поліції