ДТП в Броварах: не розминулися КІА та УАЗик комунальників
В Броварах сталася дорожньо-транспортна пригода з постраждалим, за участю УАЗика "Броваритепловодоенергії" та легкового автомобіля KIA.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/21142orig-2000x1128.jpg)
На перетині вулиць Ярослава Мудрого та Грушевського зіткнулися два транспортних засоби, водій мікроавтобуса отримав травми голови. Про це повідомляє видання "AT BROVARY".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/21140orig-2000x1128.jpg)
"Ми збиралися повертати ліворуч на вулицю Грушевського та чекали відповідного «дозволу від світлофора». Для транспортних засобів, які рухались вулицею Я.Мудрого загорівся червоний колір світлофора. Перед ним з боку Торгмашу в лівому ряді зупинився вже «Ланос» і ми почали виконувати маневр повороту ліворуч. Але з правого ряду «вилітає» червоний «КІА». Зманеврувати у нас не було ні можливостей, ні часу. Відбувся лобовий удар, - розповідає пасажир автомобіля «УАЗ»", - розповів виданню "AT BROVARY" пасажир автомобіля комунального підприємства.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/21144orig-2000x1128.jpg)
Подробиці з'ясують правоохоронці.