ДТП біля Богданівки на Броварщині забрала життя водія
На Броварщині трапилась дорожньо-транспортна пригода, в якій смертельно постраждав водій легкової автівки.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/20120orig.jpg)
Автомобіль марки "Ford Mondeo" рухався від села Богданівка до села Шевченкове Броварського району.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/20125orig.jpg)
На відстані 700 метрів від повороту до СТ "Масив Богданівський" водій з Броварів 1989 р.н., проїжджаючи заокруглену ділянку дороги, не впорався з керуванням, здійснив виїзд на прилегле узбіччя, де допустив зіткнення із стовбуром дерева. Про це повідомляє видання "AT BROVARY".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/20119orig.jpg)
У результаті аварії водій від отриманих травм помер на місці пригоди. Пасажир даного транспортного засобу, жінка 1993 р.н., отримала тілесні ушкодження у вигляді забою грудної клітини та закритої черепно-мозкової травми.