Новини
Київ

Доведеться постояти у заторах: мости через Дніпро закриють на тривалий ремонт (ВІДЕО)

Наступного року «Київавтодор» проведе ремонт Південного мосту у Києві, а на 2023 заплановані роботи на мосту Патона і мосту Метро.

Наступного року «Київавтодор» проведе ремонт Південного мосту у Києві, а на 2023 заплановані роботи на мосту Патона і мосту Метро.

Фото: pixabay.com

Через перекриття руху основне транспортне навантаження ляже на Південний міст, тож водії у години пік, скоріш за все, стоятимуть у довгих корках. Про це повідомляє ТСН.

Щодо ремонту, наступного року дорожники мають замінити деформаційні шви і дорожнє покриття на Південному мосту, завершити роботи мають до кінця року.

У цьому випадку, вже 2023 закриють відразу два мости через Дніпро – Патона і Метро. Тому у "Київавтодорі" попереджають, що наступного року основне транспортне навантаження ляже саме на Південний міст.

Нагадаємо, 70 мостів Києва в аварійному стані. Один з таких - міст Патона. За словами мера столиці - Віталія Кличка, - після того, як частини Шулявського мосту розвалилися, почали перевіряти усі мости. Більшість з них аварійні.

Раніше повідомлялося, що у столиці побільшає мостів з декоративним підсвічуванням. За словами директора “Київавтодору”, декоративне підсвічування київських мостів якісно змінює зовнішній вигляд, столичну архітектурну естетику та настрій мешканців.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.