Допоможи бабусі: Броварщина взяла участь у всеукраїнському флешмобі
4 червня у п'яти селах Броварського району було проведено флешмоб "Допоможи бабусі" #letshelpbabusya.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/20190604_105744-2000x1500.jpg)
В Княжичах, Требухові, Богданівці, Гоголеві та Семиполках у місцевих магазинах учасники заходу оплачували на касі продукти харчування, які вибрали старенькі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/20190604_102622-2000x1500.jpg)
Організовано та проспонсовано всеукраїнський флешмоб було Міжнародним благодійним фондом "Let's help". Участь у ньому взяли працівники КЗ БРР Броварський районний територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг на чолі з директором закладу Тетяною Козьменко, соціальні працівники на місцях та волонтери.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/20190604_101826-2000x1500.jpg)
Був запрошений на благодійну акцію в село Княжичі і кореспондент ІА "ПОГЛЯД".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/20190604_104425-2000x1500.jpg)
Літні люди були дуже розчулені і приємно здивовані, так як для них це було неочікувано.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/20190604_095528-2000x1500.jpg)
Всі бабусі та дідусі дуже дякували благодійному фонду та працівникам соцслужб, що в такий спосіб їм намагаються допомогти.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/20190604_094415-2000x1500.jpg)
Можливо це незначна допомога, але як зазначили люди яким оплатили покупки:
"Є відчуття того, що ти комусь потрібен, що хоча б хтось дбає та пам'ятає про таких як ми…"
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/20190604_101616-2000x1500.jpg)
"Мені приємно, що маємо можливість робити добрі справи… Мені подобається брати участь в таких заходах, це наша робота…", - поділилася Тетяна Козьменко після оплати товарів черговому літньому покупцю.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/20190604_110344-2000x1500.jpg)