Новини
Новини Київської області
Ірпінь
Здоров'я

Додаткові ліжкомісця для хворих на коронавірус облаштують на Київщині


Ірпінська центральна лікарня в Бучі, фото ІА "Погляд"

У лікарнях в Бучі, Василькові, Сквирі та обласних медзакладах облаштують 345 додаткових ліжкомісць для лікування хворих на коронавірус.

На Київщині перепрофілюють 6 лікарень, щоб надавати медичну допомогу хворим на коронавірус. Про це повідомив голова обласної державної адміністрації Василь Володін вчора, 4 листопада, під час брифінгу.

«Я щоразу наголошую на тому, що кількість інфікованих на COVID-19 щоденно зростає. Це наша реальність. Не всі жителі Київщини переносять хворобу в легкій формі. Є ті, кому потрібне стаціонарне лікування. І щоразу їх стає все більше. Щоб розширити можливості, будемо залучати до лікування хворих нові медзаклади», – наголосив Василь Володін.

Наразі готуються до перепрофілізації такі заклади охорони здоров’я:
• Васильківська центральна райлікарня (70 ліжок);
• Сквирська райлікарня (100 ліжок);
• Ірпінська центральна міська лікарня у Бучі (40 ліжок);
• Київська обласна клінічна лікарня (15 ліжок);
• Київська обласна лікарня (100 ліжок);
• Обласне психіатрично-наркологічне медичне об’єднання (20 ліжок).

Василь Володін уточнив, що в області також визначили додатковий перелік 13 потенційних лікарень для лікування пацієнтів із COVID-19, які зможуть забезпечити лікування ще 1,5 тис. пацієнтів.

Поки що їх розглядають у перспективі й готуватимуть до перепрофілізації, якщо кількість пацієнтів продовжуватиме зростати. 

Наразі в області приймають хворих на коронавірус 20 госпітальних баз, а всього з початку епідемії на стаціонарному лікуванні перебували 3245 пацієнтів із Київщини.

Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв про те, що в Україні додалось за добу майже 10 тисяч хворих на COVID-19.