Дочекалися: у Броварах розпочинається будівництво нової школи
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/61233352_2799217090095179_8082526691794092032_n.jpg)
На початку цього тижня розпочалися активні дії, пов’язані з будівництвом нової загальноосвітньої школи І ступеню по вулиці Симона Петлюри, 17-б.
"Сьогодні разом з фахівцями управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту, представниками проектанта і підрядника, директором ЗОШ №10, провели першу виїзну нараду на місці будівництва нової школи. Одразу озвучу, що дозвіл на будівництво виданий. Отже, від сьогодні можу ствердно сказати, що ми стартуємо!" - пише на своїй сторінці у "Фейсбук" міський голова Ігор Сапожко.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/61467040_2799216963428525_4467417100587106304_n.jpg)
Також міський голова зазначив, що обговорені питання організації підходів до школи, проїзду для будівельної техніки, підключення електроенергії та інші робочі моменти.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/61314742_2799216983428523_3325363813154291712_n.jpg)
Підрядна організація проводить підготовчі роботи щодо огородження будівельного майданчика, завозиться техніка та необхідні матеріали. Вже з наступного тижня розпочнеться розробка котловану.