Новини
Україна
Події

Доброволець Дмитро Коцюбайло отримав звання Героя України (ВІДЕО)

Доброволець з Прикарпаття отримав найвищу нагороду держави — Герой України.

Президент України Володимир Зеленський присвоїв добровольцю Дмитру Коцюбайло звання Героя України та вручив орден «Золота Зірка».

26-річнний Дмитро Коцюбайло з позивним «Да Вінчі» здобув звання за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Дмитро Коцюбайло був активним учасником подій на Майдані. А у свої 18, одразу після Майдану, хлопець пішов воювати на Донбас у складі Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор».

За короткий час юнак створив один із самих боєздатних підрозділів. У 2014 році командував взводом добровольців, у 2015-му – став командиром рот.

Брав участь в операціях зі звільнення населених пунктів Карлівка, Піски, Авдіївка, у боях під Степанівкою, Савур-Могилою, Старогнатівкою, на позиції «Алмази».
У 2017 році отримав звання Народного героя України.

 «Дмитро Коцюбайло, відомий на псевдо «Да Вінчі», у свій 21 рік став наймолодшим командиром 1-ї штурмової роти Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор». Восьмий рік на російсько-українській війні. Російські терористи підгорають від одної лиш згадки його позивного”, – написав у фейсбуці народний депутат Роман Лозинський.

Нагадаємо, що у 2014 році Дмитро зазнав важкого поранення танковим снарядом і через три місяці реабілітації повернувся на фронт, де донині продовжує відстоювати суверенітет і територіальну цілісність України.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.