На Обухівщині невідомі добрі люди допомогли будматеріалом реабілітаційному центру для тварин.
Зоозахисниця - Вікторія Нижник, котра опікується притулком для чотирилапих, що у селі Деремезна, сьогодні була дещо здивована телефонною розмовою із невідомим чоловіком. Незнайомець цікавився, чи необхідні жінці для потреб реабілітаційного центру дерев’яні піддони.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/02/51708267_994895567386047_7648925876129628160_n.jpg)
Почувши позитивну відповідь, співрозмовник пообіцяв Вікторії Валеріївні відправити цілу машину піддонів. Чекати обіцяного довелося не довго. Не пройшло й години, як вантажівка із дерев’яними піддонами прибула до воріт зоозахисниці.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/02/51772170_2357780484498928_1056440729364070400_n.jpg)
На спробу жінки дізнатись звідки благодійники прибули із таким цінним для притулку вантажем, чоловіки відповіли просто:
« Ми з Києва, хіба вам від цього погано ?»
Вікторія Нижник подякувала незнайомим гостям за привезені піддони та попрощалася із ними. Відтепер у керівниці притулку є будматеріал для оновлення вольєрів для котів та собак. Жінка сподівається, що найближчим часом у неї знайдуться ще й помічники для цього, адже одній їй дуже важко впоратись у своєму хвостатому господарстві.