Новини
Україна
Культура
Дати

До Дня спротиву окупації Криму створили поштовий конверт


Укрпошта з нагоди вшанування мужності громадян, які відстоювали невіддільність Криму, випустила конверт до Дня спротиву окупації АР Крим та Севастополя. Тираж — 1 300 000 примірників.

фото Укрпошта

Нагадаємо, 26 січня відзначається День спротиву Криму російській окупації, ініційований громадськістю. В Україні і в усьому світі проводяться акції, дискусії, форуми, мітинги, хода на підтримку кримчан і територіальної цілісності країни.

Новий конверт також є знаком підтримки тим, хто змушений проживати на тимчасово окупованій території. 26 січня в київському головпоштамті усі охочі зможуть проставити на конверт відбитки спеціального поштового штемпеля, присвяченого цій важливій події в історії України, повідомляє Укрпошта​.​

Раніше «Погляд» повіомляв, що в український прокат вийшов повнометражний художній фільм «Черкаси», заснований на реальних подіях в Криму.

Також читайте, що у Києві пройшов Форум “Age of Crimea” (Час Криму), присвячений Дню кримського спротиву російській окупації.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.