До Броварів завітала делегація з Киргизстану
16 жовтня, в рамках проєкту Європейського Союзу «Технічна підтримка реалізації контракту по реформуванню сектора соціального захисту Республіки Киргизстан», МБО «Партнерство «Кожній дитині» організовував навчальну поїздку співробітників Міністерства соціального розвитку Киргизстану в місто Бровари.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/DSC_4504-2000x1337.jpg)
Метою поїздки було знайомство з досвідом Броварів у сфері соціального захисту населення, зокрема захисту дітей, розвитку соціальних послуг для сімей з дітьми, розвитку сімейних форм виховання.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/DSC_4510-2000x1337.jpg)
Зустрічала делегацію заступник міського голови Лариса Виноградова, разом з керівниками управлінь та відділів соціальної сфери. Потім гості з Киргизстану відвідали службу у справах дітей, міський Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю, центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, завітали до патронатної сім’ї в селі Залісся Броварського району Київської області та центру реабілітації «Сонячне сяйво» в селі Требухів Броварського району Київської області.