До Бориспільської ЦРЛ завітала Супрун
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/59476263_2334341900183697_2158552547520937984_n.jpg)
Сьогодні 30 квітня Бориспільську ЦРЛ відвідала виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун.
Причиною свого візиту Супрун назвала постійні скарги, які озвучують пацієнти даної лікарні.
"Стан, в якому сьогодні знаходиться багато медичних закладів цього спрямування — результат того, що система охорони здоров’я не змінювалася та була не в пріоритеті десятиліттями. Коли цінність людського життя лише декларативна — це напряму відбивається на тому, як функціонує система охорони здоров’я. Прикріплені фото лише це доводять.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/57462888_2334331393518081_1948914674112135168_n.jpg)
В історіях родичів пацієнтів про сотні тисячі гривень витрачених на операції та ліки є все, що ми хочемо викорінити в Україні: незрозумілі і непрозорі правила функціонування системи, фінансові катастрофи через проблеми зі здоров’ям, жахливі умови перебування у лікувальних закладах, відсутність гарантій надання якісних послуг. Страх", - пише Уляна Супрун на своїй офіційній сторінці у Facebook.
Після візиту виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я України описала недоліки та досягнення медичного закладу.
Бригади швидких далі використовуються як медичне “таксі” і доставляють в лікарню людей, які не потребували екстреної допомоги. У стаціонарі, у свою чергу, чомусь дуже довго перебувають пацієнти, які могли б спокійно повернутись додому.
На територіях медзакладів багато аптек та оголошень про них. У кожну аптеку черга. Знайти аптеку за цими оголошеннями значно легше ніж те чи інше відділення. Можна багато зрозуміти про керівництво закладу, в якому всі дороги ведуть до аптек.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/58591287_2334329203518300_5827939032016879616_n.jpg)
В районній лікарні у Борисполі ремонтують терапевтичне відділення. Але лише туалети та електричну мережу. На решту не вистачає виділених районним бюджетом коштів. Тому коли пацієнтів сюди повернуть, палати залишаться у жахливому стані. Роками ведеться мова про спорудження нового корпусу, але коштів на такий проект не знаходиться також.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/59521144_2334329080184979_8963090576266231808_n.jpg)
"Місцева влада Бориспільского району повинна серйозно подумати щодо власних пріоритетів. Якщо не інвестувати в медичну інфраструктуру і не створювати простір в якому і пацієнтам, і медикам, буде комфортніше — не можна говорити про реальну турботу про людей. Після вихідних окремо запропонуємо відповідальним посадовим особам свою допомогу з пошуку шляхів вирішення цих проблем,- резумувала Уляна Супрун.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/58793304_606049823233901_4635678659225583616_n.jpg)
Фото Ольга Фрунза
Громадяни у коментарях закликають Супрун відвідати усі державні медичні заклади Київщини.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/Novyj-rysunok-49.jpg)