Обухів
Суспільство

До 4 лютого: у Кагарлику школи переходять на дистанційку

На території громади фіксують значний ріст захворюваності на коронавірус, в тому числі серед педагогів та учнів освітніх закладів.

До 4 лютого: у Кагарлику школи переходять на дистанційку - зображення
Фото: pixabay

Кагарлицький міський голова Олександр Панюта провів 28 січня позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомляє пресслужба  міської ради.

Було ухвалено рішення тимчасово призупинити навчальний процес і перейти на дистанційне навчання в закладах загальної середньої та позашкільної освіти. Це зумовлено загостренням епідеміологічної ситуації.

Станом на 28 січня кількість хворих на ГРВІ та COVID-19 у загальноосвітніх закладах освіти Кагарлицької міської територіальної громади становить 550 дітей, понад 150 нових випадків виявили лише за останню добу. Також захворіли 24 педагоги.

Карантин із дистанційною формою навчання для учнів 1–11 класів загальноосвітніх закладів освіти, а також вихованців комунальних закладів Кагарлицької міської ради "Кагарлицький центр дитячої та юнацької творчості",  "Кагарлицька дитяча школа мистецтв" запроваджуються  з  31 січня по 4 лютого.

Нагадаємо, з 31 січня учні закладів освіти Ржищівської ОТГ переходять на дистанційне навчання через спалах COVID-19.
Водночас на Макарівщині окремі класи та групи перевели на дистанційку. В закладах освіти запроваджено щоденний моніторинг захворюваності.

Разом з тим, в Білій Церкві учнів 5-11 класів перевели на дистанційку. Також освітній процес призупинили в окремих школах Бучанської громади.

Раніше стало відомо, що Міносвіти закликало перевести школярів на дистанційне навчання. У зв’язку зі стрімко зростаючим показником захворюваності на COVID-19 в конкретних регіонах учнів 5–11 класів можуть перевести на віддалений формат навчання.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.